Autómosó munkatárs

A Maxinnova élménnyé változtatja az autóbérlést, és a vásárlást.

Széles választékú modellek, magas minőségű és környezetbarát járművek biztos kézből.

Ügyfeleink kiszolgálása a legmagasabb színvonalon történik, ennek köszönhetően vevőkörünk dinamikusan bővül, készletünk gyorsan forog, cégünk évről évre növekszik.

Sikereinket kreatív, fiatal lelkes munkatársainknak köszönhetjük, akik igyekeznek felülmúlni a vevőink igényeit, és szeretik baráti hangulatban elérni a vállalkozás eredmény céljait.

Feladataid lesznek:

  • Beérkezett gépkocsik külső és belső felkészítése fotózásra
  • Értékesítésre kínált gépkocsik külső és belső tisztítása
  • Gépjárművek mozgatása telephelyen belül és kívül

Ha ilyennek látod Magad, jelentkezz:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év, hasonló feladatokban, szerzett tapasztalat
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Közvetlen, vidám, kezdeményező vagy a kollégákkal
  • Igényes vagy a munkádra
  • Tisztaságszerető vagy
  • Fegyelmezetten, precízen dolgozol

Amit kínálunk:

  • Napközbeni, hétköznapi munkavégzés
  • Ingyenes parkolás, napfényes, világos munkahely
  • Budapest XI. kerületi munkahely, közvetlenül a 87, 88 és 140-es busz megállójában, Kelenföld közelében
  • Biztos, versenyképes, a jövőben növekvő fizetési csomag
  • Aktív, élénk, közösség
  • Nyitott, fiatal csapat, jó hangulatú, modern munkahely
  • Dinamikusan fejlődő, növekvő cég
  • Fejlődési, tanulási, kapcsolati lehetőség

A jelentkezéshez küldd el fényképes Önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével 2021-03-26-tól 2021-04-26-ig az allas@maxinnova.hu e-mail címre!

Egyéb pozíciók